פתרונות אשראי במימון בנקאי

כשמומחיות פיננסית פוגשת חלומות…

 

פתרונות אשראי שיעזרו לך להשיג את המטרות הפיננסיות שלך!

 

ברוכים הבאים לכרטיס הביקור של אדם תורתי מומחה משכנתאות.

 

משרדנו מתמחה בגיוס אשראי, הכוונה וליווי בעולם האשראי. בין אם אתה רוכש דירה בפעם הראשונה, מסורב בנקים, משקיע ותיק או מעוניין לבצע מחזור משכנתא או הלוואה לכל מטרה. אנו מבינים כי קבלת אשראי יכולה להיות תהליך מורכב ומרתיע. זו הסיבה שמשרדנו מחויב להפוך את התהליך לחלק ככל האפשר. בזכות הניסיון הרב שרכשנו ושיתופי הפעולה ההדוקים עם המערכת הבנקאית. אנו יודעים לגייס לך את האשראי בתנאים הטובים ביותר למטרות הפיננסיות שלך. משרדנו ינתח את מצבך הפיננסי ויעזור לך לבחור את האפשרות המתאימה ביותר למטרות שלך. פנו אלינו עוד היום ללא התחייבות על מנת לבחון יחד את הצעד הראשון לקראת הבטחת חלומכם..

 

בכל מה שקשור להלוואות תשאיר את זה למומחים…

 

משרדנו אדם תורתי מומחה משכנתאות הוקם במטרה לדאוג קודם כל לאינטרסים שלך.על ידי הלוואה חכמה, שתתאים לצרכים הפיננסים שלך. מנסיוננו בטיפול באלפי הלוואות, משכנתאות, אשראי פרטי, אשראי עסקי, נוכחנו לדעת שכאשר לוקחים הלוואה, לוקחים הלוואה חכמה שתחסוך לך אלפי שקלים או לא לוקחים בכלל! בזכות הניסיון הרב שרכשנו אנו יודעים לגייס לך את האשראי בתנאים הטובים ביותר למטרות הפיננסיות שלך. שכר הטרחה שגובה המשרד, נגבה על פי הצלחה בלבד.

 

אז קצת עליי…

 

שמי אדם תורתי, בעל משפחה ואב לחמישה ילדים מופלאים!

 

פעיל בתחום הפיננסי מזה עשור, מומחה למשכנתאות, אסטרטג להתנהלות מול בנקים, גיוס אשראי לעסקים, ליווי פיננסי של קבוצות רכישה והליך החיתום, ניהול ובניית תזרים לעסקים ולמשפחות ויועץ לכלכלת המשפחה.

 

במהלך עשר שנים הייתי שותף לאלפי הלוואות, משכנתאות, אשראי פרטי, אשראי עסקי, שאנשים לקחו לצורך כזה או אחר בסיטואציות שונות ומשונות. הגעתי למסקנה אחת: אם כבר לוקחים הלוואה, לוקחים הלוואה חכמה או לא לוקחים בכלל!

 

מורשה עבודה מול כל הבנקים בישראל. המומחיות שלי – גיוס אשראי! כל סוגי האשראי מכל המקורות המקובלים במדינת ישראל! אין אדם שלא אוכל לגייס לו את האשראי הנדרש בטווח זמן ביחס לטיב לקוח, לסוג העסקה ולמצב פיננסי נתון.

מלאו פרטים ואשיב בהקדם

שתפו את הכרטיס עם מישהו שזקוק לי!

לחיצה על הכפתור, כמה פרטים, ויש לכם כרטיס ביקור דיגיטלי משלכם!

סרקו אותי!